TALEP FORMU

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

M-2800 Otomatik Kenar Kapama Ve Ambalajlama Hattı
Mert Makina

M-2800 Otomatik Kenar Kapama Ve Ambalajlama Hattı

M-2800 Otomatik Kenar Kapama Ve Ambalajlama Hattı

Ürün Açıklaması

Otomatik yatak üretim hattı yüksek kapasitede yatak üreten firmalar için üretim kapasitesini ve kalitesini konveyör sistem ile arttırmaktadır. Yatak üretiminde daha az personelle taşımayı minimum indirerek hem maliyet avantajı sağlarken hem de taşımadan kaynaklanan şekil bozukluklarını önleyerek kaliteyi artırmaktadır. Ayrıca hatta bulunan iki kenar kapamalı sistemde bir personel yatağın bir yüzünü dikerken diğer personel diğer yüzünü dikerek üretim kapasitesini %20 artırabilir. M-2800 Otomatik Kenar Kapama ve Ambalajlama Hattı son yıllarda modern yatak üreticilerinin birinci tercihi olmuştur.

  • Otomatik Kenar Kapama Makinası:  Bu makina 5 cm den 40 cm’e kadar olan yatakların kenarlanı yardımcı döndürme kolu sayesinde kolayca kapatılmasını saylamaak için tasarlanmıştır. İhtiyaca göre takla kolları sayesinde yatağın iki tarafıda aynı makinada dikilebilir.
  • Kalite Kontrol Ünitesi: Bu konveyör üretim hattından gelen yatağın kalite kontrolünün ve temizliğinin yapılmasında operatörlere kolaylık sağlamak için tasarlanmıştır. Pedal sistemi sayesinde yatak 3600  döndürülebilirken çevirme kollarıyla yatağın diğer yüzü çevrilerek iki tarafında kontrol edilebilir.
  • Hattın Şekli: Üretim hattına üreticinin talebine, üretim yerinin müsaitliğine ve üretim kapasitesine göre düz «I» ya da «L» biçiminde ya da daha birçok farklı şekilde tasarlanabilir.
  • Kros Konveyörler: Hattın şekline «L», «T», «U» göre gelen karkası, yatağı istenilen tarafa yönlendirir.
  • Yüksek Hız: Konveyörler 30mt/dakika hızındadır.
  • Yatak Çevirme Konveyörü: Bir tarafı dikilmiş yatağın diğer tarafının dikilmesi için sonraki kenar kapama makinasına iletirken çevirme işlemini yapan konveyördür.
  • Konveyör Sistemi: Elektriklenmeyi önleyen anti statik PVC bantlar kullanılmaktadır.
  • Otomatik Yatak Ambalaj Makinası: Otomatik ebatlama ve pres sistemleri ile yatağı düzgün ve sıkı bir şekilde paketler.